Rychlost prodeje a maximální cena

Do 48 hodin vykoupíme od vás rodinný dům nebo byt v osobním či družstevním vlastnictví, a to až do 85% odhadu nemovitosti.

Výkup s možností bydlení v nájmu

Prodejte nám svou nemovitost i zadluženou a zůstaňte v ní bydlet nadále v podnájmu na dobu neurčitou s trvalým pobytem.

Vyplatíme vám všechny dluhy a exekuce

Nejenom, že vám vyplatíme všechny vaše dluhy včetně exekucí, ale také se jejich výši snažíme u vašich věřitelů ještě snížit.

Právní servis

Nájemní a kupní smlouvy vždy chystá advokát, a to vždy na míru klientovi. Kupní cenu je možné uložit do advokátní nebo notářské úschovy.

Co vám nabídneme

Potřebujete rychle prodat svoji nemovitost? Hledáte spolehlivého partnera k prodeji vaší nemovitosti? Společnost FiaReal s.r.o. je pro vás tím správným partnerem k rychlému prodeji vašeho bytu nebo rodinného domu.

Disponujeme dostatečným finančním kapitálem a nejen z tohoto důvodu si vám můžeme dovolit nabídnout za vaši nemovitost nejvýhodnější možnou cenu až do výše 85% tržního odhadu. Jsme schopni ve velmi krátkém čase (do 48 hodin) vykoupit od vás rodinný dům či byt v osobním či družstevním vlastnictví.

Vykupujeme také nemovitosti zadlužené s hypotékou, nařízenou exekucí či dražbou nebo v insolvenci. Případné dluhy po splatnosti se snažíme pomocí našich advokátů ještě snížit.

Stav nemovitostí není rozhodující. Koupíme nemovitosti i vybydlené nebo ve špatném stavu.

Mám zájem o výkup